Beypan Facebook Beypan Twitter Beypan Youtube Beypan İnstagram
Beypan Logo
GRUP ŞİRKETLERİMİZ
Sepetinizi görmek için
Lütfen giriş yapınız !
MEHTAP ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş
Anasayfa  /   GRUP ŞİRKETLERİMİZ  /   MEHTAP ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş
Orman ürünleri sektöründe 48 yıllık mazisi ve deneyimli kadrosuyla hizmet veren mehtap orman ürünleri a.ş. iç anadolunun yükselen yıldızı kayseri organize sanayi bölgesinde yerleşik anadolu kaplanlarına örnek şirket statüsüyle faaliyetleri yürütmektedir.

Girşimcilikte ve orman ürünleri sektörüne kazandırdığı yeniliklerle öncü kuruluşlar arasında yer alan mehtap orman ürünleri a.ş. orta doğuda ilk olarak boyalı mdf sunta imalatı teknolojisi ile üretime yapmaya başlamış, proje bazında modüler mobilya toplu tasarım ve dekorasyon hizmetleri , onlıne alışveriş ve oto görüntü sistemleri gibi alanlarda ticari faaliyetlerini sürdüren ve günden güne yeni yatırım alanlarında türk ticaret hayatına yeni bir soluk getirme amacıyla çalışan kayseri ve türkiye'nin alanında belli başlı firmalarından biridir.

Sürekli değişen dünya ticaret hayatında iş anlayışı ve perspektifi en önemli unsurlardan biridir ve mehtap orman ürünleri a.ş. nin iş dünyasındaki entegrasyonu ve süregelen yenilenmesi daima müşteri odaklıdır ve misyonumuz devamlı değişim halindeki pazarları mercek altına alarak müşterilerine en iyi hizmet ve güvenilirliği sunmaktır.

Üretim ihracat isdihtam ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle önemli bir yere sahip olan mehtap orman ürünleri a.ş. sürdürülebilir başarı hedefiyle kayseri organize sanayi bölgesinde yerleşik olan 10.000 m2 kapalı ve 5.000m2 kare açık olmak üzere toplam 15.000 m2 lik tesislerinde yoluna devam etmektedir.
Beypan
Organize Sanayi Bölgesi 20. Cadde No:29
Melikgazi / Kayseri - TÜRKİYE
0.352 321 29 10 (pbx)
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright© ‘13
Web_tasarım_medyatör