Beypan Facebook Beypan Twitter Beypan Youtube Beypan İnstagram
Beypan Logo
Haberler
İÇ ANADOLU'NUN GURURU
BÜYÜYEN DEĞER. BEYPAN ENTEGRE.


24.01.2016 Geceye damgasını vurdu.

"Yılın Yatırımcısı Ödülü"ne layık görülen kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan BEYDİLLİ Kayseri Ticaret Odası (KTO) tarafından Pazar günü Ommer Otelde düzenlenen "Kayseri Ticaret Odası 120. ci Onur Yılı" töreninde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Mustafa ELİTAŞ tarafından takdim edilen plaketle onurlandırıldı.
KTO'nun düzenlediği programa Cumhurbaşkanımız, Bakanımız, Milletvekillerimiz, KTO yöneticileri ile birlikte değerli Kayseri'li sanayici ve iş adamlarının da katıldığı geceye Beypan Entegre A.S. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hasan BEYDİLLİ'nin aldığı "Yılın Yatırımcısı Ödülü" damgasını vurdu.
Ne denli zor şartlar altında, onca zahmetlerle ve binbir engellemelerle mücadele ederek, insan üstü gayretlerle sonunda ete kemiğe büründürdüğümüz Beypan Entegre A.Ş. ile doğru bir yolda olduğumuzu Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın elinden aldığımız ödülle gördük.
Emeği geçen herkese teşekkürler!


14.09.2015 Beypan Entegre A.Ş. Dünya'ya Üretiyor.
- Hız kesmeden yolumuza devam ediyoruz..


01.08.2015 Merhaba Dünya.
- İç Anadolu'nun yüz akı Beypan Entegre A.Ş. yurt içi ve yurt dışı müşterilerine ürettiği kaliteli ürünleriyle Türkiye'nin gururu olmaya devam ediyor.


Beypan
Organize Sanayi Bölgesi 20. Cadde No:29
Melikgazi / Kayseri - TÜRKİYE
0.352 321 29 10 (pbx)
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright© ‘13
Web_tasarım_medyatör